Vacature: Oudervertegenwoordiging


Ouders weten als geen ander waar jeugdleden en hun ouders/ verzorgers behoefte aan hebben binnen de groep. Daarom is de oudervertegenwoordiging er om ouders een stem te geven binnen de groepsraad (de vergadering van de groep). Je houdt contact met ouders van jeugdleden en weet wat er speelt, dit breng je waar nodig over in de groepsraad of naar het bestuur.

De rol als oudervertegenwoordiging vullen kan tellen als ouderparticipatie.

Wat bieden wij:

  • Een super vereniging waar gezelligheid voorop staat.
  • Vele leuke groepsactiviteiten zoals; bbq’s, rally’s, klimmen, kampvuuravonden en zelfs kampen voor de staf naar Kandersteg, Zwitserland!
  • Een erkende vrijwilligersorganisatie; wij hebben dé vrijwilligers prijs van Apeldoorn gewonnen in 2012, zijn erkend als een Calibris leerbedrijf en hebben dit jaar hét Oranje lintje van de Gemeente Apeldoorn gewonnen voor onze Koninginnedag activiteiten.

Tijd: 2 keer per jaar een bijeenkomst organiseren en optreden als er zich wat voordoet.

Voor meer informatie of herken jij je in deze functie of ken jij iemand die in deze functie geïnteresseerd zou kunnen zijn? Neem dan snel contact op met het bestuur via het contactformulier.