Vacature: Algemeen Bestuurslid

Als algemeen bestuurslid ga jij aan de slag met onze vrijwilligers van onze stichting en verenging om een uitdagende scouting omgeving te creëren voor onze (jeugd)leden. Je pakt gave projecten op zoals; het organiseren van een vrijwilligersdag, wervingsacties, opknappen van ons pand. Hier komt natuurlijk veel bij kijken, waardoor deze (vrijwillige) functie erg leerzaam en uitdagend kan zijn. Zo word je kennis in de volgende vlakken sterk verbreed: projectmanagement, sociale kennis van mensen, aansturen van vrijwilligers, inlevingsvermogen in de kinderwereld en nog vele andere gebieden. Scouting bij de HvG is dé manier om veder te ontwikkelen!

De taken van een bestuurslid:

 • Je bent lid van het bestuur van de verenging en stichting.
 • Maken en bewaken van planning en uitvoering.
 • Je helpt mee beleid- en werkplannen op te zetten en aan het opstellen van begrotingen en het vaststellen van budgetten.

Dit samen met onze vrijwilligers die hier al mee bezig zijn. 

Wij zoeken iemand die:

 • Redelijke kennis van Scouting heeft of bereid is om dit te leren.
 • Beschikt over goede bestuurlijke, communicatieve en organisatorische vaardigheden.
 • In staat is om vrijwilligers te coördineren, te inspireren, en te activeren.   
 • Creatief is; komt met oorspronkelijke en originele ideeën en oplossingen. 
 • Een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) kan overleggen.

Taakbelasting:

 • Gemiddeld 2 uur per week.
 • De eerste woensdag van de maand is een bestuursvergadering. De derde vrijdag van de maand is er een groepsraad van de vereniging. 

Wat bieden wij:

 • Een super vereniging waar gezelligheid voorop staat.
 • Vele leuke groepsactiviteiten zoals; bbq’s, rally’s, klimmen, kampvuuravonden en zelfs kampen voor de staf naar Kandersteg, Zwitserland!
 • Een erkende vrijwilligersorganisatie; wij hebben dé vrijwilligers prijs van Apeldoorn gewonnen in 2012, zijn erkend als een Calibris leerbedrijf en hebben dit jaar hét Oranje lintje van de Gemeente Apeldoorn gewonnen voor onze Koninginnedag activiteiten.

Voor meer informatie of herken jij je in deze functie of ken jij iemand die in deze functie geïnteresseerd zou kunnen zijn? Neem dan snel contact op met het bestuur via het contactformulier.